poniedziałek, 26 stycznia 2015

GARNIER mineral Invisi Clear

Witajcie,


Dzisiaj troszeczkę o moim niedawnym zakupie - antyperspirant w kulce firmy GARNIER wypadł dość przeciętnie. Jestem osobą, która potrzebuje dobrej ochrony i jest dosyć wymagającą jeżeli chodzi o tego typu kosmetyki.

Według mnie na plus można zaliczyć opakowanie. Dosyć poręczne, nie zajmuje specjalnie dużo miejsca, a przy tym nie najgorzej wygląda. Może stać sobie w widocznym miejscu i nie odstrasza jakimiś kolorami czy odklejającą się etykietą. Pozytywnie wypada też maskowanie brzydkich zapachów. Nie zdarzyło mi się brzydko pachnieć przy większym czy mniejszym wysiłku fizyczny, mimo że nie powtarzam zabiegów. Antyperspirantu używam raz dziennie, rano, przed wyjściem. Nie można zapomnieć o łatwej dostępności.


Niestety produkt ma też swoje minusy. Zacznę od zapachu, w którym czuje alkohol. Jak dla mnie jest zbyt intensywny przez godzinę, dwie po przesmarowaniu pachy. Konsystencja jest dosyć lejąca, więc po zaaplikowaniu produktu na skórze i nałożeniu ubrań robią się mokre plamy, które co prawda po pewnym czasie znikają, ale jest to jakiś dyskomfort. W swoim składzie zawiera alkohol, co sprawia, że skóra pod pachami zostaje niszczona i wysuszona. Preparat nie nadaję się po depilacji - skóra piecze, swędzi i szczypie.

Podsumowując: Produkt mało wydajny. Koszt jednego opakowania kosztuje ok.8zł za 50ml. Na pewno nie kupię kulki po raz drugi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz